AKTUALNOŚCI:

W czwartek 14.06.2018 o godzinie 17.00 zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Krajoznawczego i RPK PTTK Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w sali klubowej R.O. PTTK „Szlak Brdy” ul. Sienkiewicza 1/I w Bydgoszczy. Jak zwykle będzie można skorzystać ze zbiorów biblioteki RPK. Podczas spotkania odbędzie się prelekcja Bartka Masiełajć pt. „Na szlaku Księżniczki Anny Wazówny”.

W dniach 15-17.06.2018 Klub Krajoznawczy i Regionalna Pracownia Krajoznawcza w Bydgoszczy zapraszają wszystkich na „24 Wyprawę Krajoznawczą po Suwalskim Parku Krajobrazowym”. W programie: Błaskowizna (rezerwaty, rzeka Czarna Hańcza, jezioro Hańcza), Turtul (Ośrodek Edukacyjny SPK), Szurpiły (Góra Zamkowa, rezerwat, grodzisko), Gulbieniszki (Cisowa Góra), Wodziłki (molenna staroobrzędowców) oraz wędrówki szlakami turystycznymi i ścieżkami edukacyjnymi po punktach widokowych i innych atrakcjach. Noclegi i wyżywienie w Błaskowiźnie (pokoje 2-4 osobowe w gościńcu). Dojazd autokarem. Koszt przejazdu, noclegu i wyżywienia ok. 300,- zł (zależny od ilości uczestników). Zbiórka 6:20 przy Tesco, odjazd 6:30 w piątek (z Fordonu – przystanek Twardzickiego/ Witosa o 6:00, z Solca – przystanek na ul. Toruńskiej o 6:45).  UWAGA brak wolnych miejsc – zapisy na listę rezerwową!  Organizator zastrzega sobie zmiany w programie. Szczegółowe informacje i zapisy u organizatora - Tadeusz Frymark Kontakt: tel. 602 239 253 e-mail: tadyfr@gmail.com.

KRAJOZNAWCA
Biuletyn Informacyjny Komisji Krajoznawczej Zarządu Głównego PTTK